Новини проекту
Новий функціонал для вчителів
Цифрограм для вчителів
Передплатники отримують призи!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Реєструйся та вигравай!
Інформуємо про цікаві матеріали з цифрової грамотності
Знижка до 80% на інтерактивні курси GIOS з математики для користувачів E-schools!!!
Весняні знижки на Розширений пакет послуг!
Вітаємо з Міжнародним жіночим днем!
З Днем Соборності України!
Учням заборонено відвідувати школи з 8-го по 24-е січня 2021 року
РОЗПОЧАВ РОБОТУ TELEGRAM-БОТ!
Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 9 чоловік
    
Новини

Нові правила перебування дітей у літніх таборах. Що треба знати?
Ср, 09 Чер 2021 09:09:41
Цифрограм для вчителів
Чт, 03 Чер 2021 09:20:00
Педагоги можуть отримати мінігранти для розвитку культури прав людини – як подати заявку
Чт, 03 Чер 2021 09:18:40
Клопотенко та Ляшко розповіли, як здорожчає шкільне меню
Вт, 01 Чер 2021 08:44:13
Випускний під час карантину: у МОН дали рекомендації
Пт, 28 Тра 2021 13:12:23

Дозвілля

Дата: 26 лютого о 08:42, Оновлено 9 березня о 12:08
Автор: Собчук О. С.

     Від щирого серця хочеться привітати всіх наших красунь та розумниць. Не інакше - день Жінки - має бути особистим святом кожної свідомої людини. Людини, небайдужої  до природних цінностей та найперших людських пріоритетів. Рід. Сім'я. Мати, сестра, бабуся, подруга, - всі ці статуси важать багато для кожної людини у суспільстві. А людина - істота суспільна. Для чоловіків крім того - дівчина, дружина, особливо дружина - уособлення затишку, статусу, роду, продовження життя. Шануймо жінок, друзі. Даруймо їм привітання, квіти, увагу. Зробімо їх життя комфортнішим, зручнішим, сповненим кохання та радості. Зробімо їх життя щасливішим. Хіба не в цьому мета позитивно свідомого існування людини - робити життя того, кого цінуєш - кращим? Без жінки уявити наш світ неможливо. І він - цей світ - у якому є жінка - прекрасний. Зі святом, рідні, кохані, шановні, прекрасні. Нехай весна живе у Вашому серці. Щодня, забудь-якої погоди та при будь-якому настрої. А настрій - нехай Вам забезпечують ті, хто поряд, хто любить Вас і кого любите Ви! Бажаємо Вам, весняного настрою протягом усього року, неземної краси, кохання та розуміння до нас - хоч і сильної, але "без Вас", доволі слабкої половини людства...

    

  

     

     

З 05.10 по 09.10. 2020 н.р. в Архангельському ПАЛ проходив тиждень зустрічі з першокурсниками.

День вчителя – свято кожної людини, хто хоч чомусь учився в цьому світі. Бо вчителями і учнями одночасно виступає кожен з нас. Але для працівників ліцеї – це особливий день, бо саме в цей день почуєш стільки слів вдячності і подяки, як за всі інші дні взяті разом. Традиційно першої неділі жовтня своє професійне свято відзначають освітяни. 

     Коли настає весна і на вулицях з’являються перші весняні квіти, в кожному домі, в селі і в місті відзначається велике свято – Міжнародний день – 8 березня.     

Чоловічий колектив нашого ліцею привітав всіх жінок зі святом.

Земля зітхає ледве чутно

І прокидається від сну…

І березень дарує чудо,

Розпочинаючи весну.

Це чудо – в усмішках чарівних,

У морі квітів навкруги.

Ми Вас вітаємо царівни,

Найкращі, милі, дорогі.

      В Архангельському професійному аграрному ліцеї  відбувся концерт присвячений Новому року.

    Піднесений настрій ще напередодні свята створювала святково прикрашена зала та новорічна ялинка. Ведучі та учасники святкової програми зробили усе можливе, щоб подарувати веселий новорічний настрій глядачам, а Дід Мороз і Снігуронька вітали всіх присутніх зі святом та бажали всім щастя, успіхів, радості, добра та миру у новому році.

   

Працівники та учні Архангельського професійного аграрного ліцею взяли участь в святкуванні Дня села.

    14 листопада 2019 року в день студента був проведений вечір відпочинку, під час якого учні продемонстрували свої таланти.

   В жовтні місяці два тижні поспіль в ліцеї проходив конкурс-огляд художньої самодіяльності “ліцей має таланти”. Перший тиждень змагалися своїми талантами групи № 21, 25, 31,35.

   На слідуючий тиждень учні груп №11, 15, 16, 26 звітували своєю творчістю.

   Журі у складі заступника директора з НВР Ткаченко О. А., методиста ліцею Новікова А.П., музичного керівника Чиж С.А. вирішили нагородити учасників слідуючим чином. Грамотою  нагородили колективи груп №25, 15, 16, 26. Індивідуальними подяками за кращі номери:

15  група – Калугер Анастасію;

15 група – Скору Ларису;

11 група – Бугайова Євгена;

21 група – Грицака Євгена;

31 група – Жука Миколу.

27 жовтня 1884р був заснований Архангельський професійний аграрний ліцей. В честь 135 річчя нашого закладу була запрошена Ратушна Антоніна Юхимівна, яка за допомогою презентації та відеоматеріалів розповіла учням цікаві факти  про наш ліцей.

У жовтні місяці в Архангельському професійно аграрному ліцеї був проведений конкурс “Учень року”. З кожної групи брали участь по одному учаснику. По закінченні конкурсу учасників було нагороджено грамотами кожного в своїй номінації.

1 група – Заікіна Анастасія “Кращий активіст року”

11 група – Карпенко Владислав “Завдалий старт в землеробстві”

21 група – Годунко Олексій “Професіонал року”

31 група – Осьмаков Григорій “Спортивна надія”

15 група – Калугер Анастасія “Інтелектуал+творчість”

16 група – Добріна Анна “Творча особистість”

35 група – Явтушенко Тетяна “Талант+дружба”

26 група – Поляков Олексій “За  волю  до перемоги”

25 група – Чух Світлана “Професіонал року”

Серця, наповненні любов’ю.

Не сумуйте, дорогенькі, не плачте,

За всім тим, що пішло в небуття.

Сині весни пройшли, промайнули,

Немов, коні промчали літа.

Не помітили їх, не збагнули,

Як настала пора золота.

Цими словами розпочалося свято для людей поважного віку – пенсіонерів Архангельського професійного аграрного ліцею у п’ятницю, 4 жовтня.

У вересні учні разом з класними керівниками відвідали кожного «свого» пенсіонера і надали потрібну допомогу. А 1 жовтня рознесли привітання з Днем людей поважного (у ліцеї не люблять слова «похилого») віку і запрошення на свято у п’ятницю на 1300 годину, коли їдальня буде уже вільна.

Частина пенсіонерів не змогла прийти через поганий стан здоров’я, а хто прийшов, той не пошкодував.

Ще у вересні новий директор ліцею Собчук Олег Степанович висловив своїм заступникам бажання провести це свято не формально за чашкою чаю з купкою печива і цукерок на блюдці, а як родинне свято. І ми це побачили і відчули у повній мірі.

Олег Степанович та його заступник Ткаченко Олег Анатолійович вклали і свою частку у забезпечення та проведення свята і були, як добрі господарі, разом з нами протягом усього дійства. Теплота, увага і готовність допомогти кожному ветерану ліцею прозвучали у його виступі.

Організаційну частину концертної програми взяла на себе заступник директора з виховної роботи Балакан Ю.В.. На ранковій лінійці вона з учнями провела свято для педпрацівників, про яке ті потім говорили із захопленням, бо було багато нового і оригінального. З таким же творчим підходом і натхненням готувала свято і для нас. Ми їй дуже вдячні.

Перед початком святкової частини гості із задоволенням переглянули комп’ютерну презентацію фотографій з історії навчального закладу. Гості побачили старі, уже зниклі корпуси, впізнавали себе, молодих, і своїх співробітників на уроках, святах, суботниках. Із цікавістю переглянули кадри з життя сучасного ліцею. Дуже вдячні вчителям Малюжонку В.А. і Дементєєвій Є.А. за підготовку цієї чудової презентації.

Концертну програму вели викладачі АПАЛ з першокурсницею Калугер Анастасією, яка зачаровувала присутніх своєю щирістю, артистичністю, розумом та красою.

Музичний керівник Чиж С.А., як і завжди, підготувала хороший репертуар пісень про вчителів, Україну. Щиро вдячні їй та учням Очеретнюк В., Калугер А., Петруші С., Ревенко Н., Денісенку В., Акопяну Р., які дарували нам пісню за піснею. Додала настрою і гумореска у формі діалогу між вчителькою та ученицею. Музичний супровід програми забезпечили викладач Шаповал В.С. та учень Грицак Євген. Концерт усім сподобався.

Не забули згадати і тих співробітників, які вже відійшли у вічність, а тих, хто помер недавно, згадали поіменно. Це директори ліцею Скляр О.В. та Гришков А.І., викладачі Павленко Г.Г., Кривенок М.А., Літвінов В.А., майстри в/н Дармостук А.П., Міщенко В.А., комендант гуртожитку Федоренко К.І., кухарі Оніщенко Н.Ю. та Кавун І.М. їх пам’ять вшанували хвилиною мовчання.

За смачний і гарно оформлений зал, вдячні  майстрам в/н Ткаченко З.О., Скляр С.Ю., Санько В.В., Малюжонок І.А. долучилася до них і кухар їдальні Мелетенко Т.М.

Сердечна подяка директору ліцею Собчуку О.С., його заступнику Ткаченку О.А., Балакан Ю.В., всім організаторам і учасникам цього чудового свята, всьому педагогічному, трудовому і учнівському колективу за подаровані нам години радості, за їхні добрі люблячі серця, працьовиті руки. Навіть у Біблії написано, що найважливішою є любов, а без любові все інше ніщо.

Бажаємо всім вам, наші дорогі, незгасаючої любові у ваші серця, у ваші сім’ї і ваше життя, міцного здоров’я, довголіття, наснаги, великих досягнень у роботі і навчанні, благополуччя, миру, злагоди.

Хай завжди радість буде у хаті,

Що веде за собою друзів багато:

Щастя, веселість, добрую долю,

Для серця втіху, добра доволі,

Достатку в домі, в душі – спокою.

Хай повниться ваше життя добротою.

 

День відкритих дверей у нашому ліцеї

IMG_5871 IMG_5873  IMG_5878  IMG_5908  IMG_5927  IMG_5931

День відкритих дверей в ліцеї

IMG_3203    IMG_3172

IMG_3212    IMG_3237

IMG_3350     IMG_3284

IMG_3276

Щороку в ліцеї проводяться огляди – конкурси художньої самодіяльності, учасниками яких є наші учні усіх курсів без винятку. Кожна група готує художні номери з різних жанрів: це і вірші, і гуморески, пісні, сценки, драматичні вистави, виступи агітбригади, танці, гра на музичних інструментах тощо. Тож і в цьому навчальному році було проведено огляди-конкурси внутрішньоліцейські, визначено переможців, проведено репетиції…

Звітує талановита молодь ліцею

  P1010899P1010869    P1010865P1010886P1010856

Кропітка творча робота учнів та керівників гуртків, педпрацівників та адміністрації ліцею завжди достойно оцінюється журі під час звітного концерту художньої творчості учнів «Надія, Молодість, Майбутнє», тому і маємо високі нагороди: дипломи І та ІІ ступеня, грамоти у номінаціях «художнє читання», «вокал», «хореографія», «музичне виконання» та ін.

Незабутні враження, окрилення душі, гордість та піднесений настрій дарували гостям свята учениця Мирко Олександра піснею «Рідна земля»,  тріо «Мрія» (Педченко В.О., Великий О.І., Шаповал В.С.) піснею «Біжать літа», ансамбль юнаків «Ліцеїсти» (Рябуха Олександр, Ольховський Володимир, Омельченко Андрій, Анфаович Дмитро, Казбирович Олександр) піснями «А на Україні», « Все для тебя», «Трактористи Херсонщини», тріо «Смерічка» (Мирко Олександра, Пацюк Руслана, Шелест Крістіна) піснею «Краю солов’їний», ансамбль «Зоряночка» піснею «Спогади», читанням вірша «Вічний і святий» Леоненкова Надія, танцювальний колектив «Веселка» (Болоненкова Оксана, Мирко Олександра, Корнієнко Ольга, Леоненкова Надія) виконанням сучасного українського танка «Віночок», учень Рябуха Олександр піснями «Про маму» та «Батько», учень Грабевник Микола гуморескою «Як ми з кумом вареники варили», учениця Леоненкова Надія піснею «Моя Україна», духовий оркестр виконаним маршем «Сум за Батьківщиною» та ін.

Керівники вокального гуртка Чиж Світлана Андріївна,  тріо “Мрія” Педченко Вячеслав Олексійович, духового оркестру Шаповал Володимир Степанович, хореографічного – учениця Болоненкова Оксана пишаються досягненнями та чекають нових вихованців.

DSC_0001  DSC_0008

DSC_0031   IMG_5348

IMG_5351  DSC_0018

DSC_0005  DSC_0014

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.