Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 17 чоловік

Загальноосвітня підготовка

Дата: 23 лютого 2021 о 20:20, Оновлено 25 червня 2022 о 16:44
Автор: Собчук О. С.

Загальноосвітня підготовка є невід’ємною складовою в групах, де учні поряд із робітничою професією здобувають повну загальну середню освіту.

Одне з головних завдань, яке має розв’язувати сучасний професійно-технічний навчальний заклад – навчити кожного учня самостійно поповнювати свої знання, застосовувати їх на практиці. Для цього потрібно виробити в учнів загальні вміння – мислити самостійно, організовувати, виконувати і контролювати свою роботу, доводити розпочату справу до кінця.

Володіючи вмінням визначати мету, планувати роботу, творчо її виконувати, працювати з науковою літературою, відбирати потрібну інформацію з різних джерел, засвоюючи раціональні прийоми розумової діяльності, учні мають змогу усвідомлено керувати своєю навчальною працею. При цьому створюються сприятливі умови для формування в них позитивного ставлення до праці, вироблення стійких мотивів навчальної діяльності.

Педагоги ліцею займаються творчим пошуком, працюють над собою, пропустивши позитивний досвід через свою особистість. Викладачі  вміло володіють такими формами і методами навчання, які дають найкращий результат засвоєння знань, вмінь і навичок учнів.

На чільному місці у викладачів є професійна спрямованість викладання у групах, які навчаються за різними професіями – це використання комплектів задач, лабораторних робіт, професійної лексики, які відображають специфіку професії.

Все більше в своїй практиці викладачі опановують інтерактивні форми і методи навчання з обов’язковим використанням ІКТ,  які допомагають сформувати в особистості вміння, навички самостійно вивчати певні явища, процеси, користуючись інформацією, порівнювати, співставляти, узагальнювати їх та застосовувати у практичній діяльності та повсякденному житті.

Інтернет-марафон викладачів предмета «Захист України»

Упродовж трьох днів 25, 26, 27 травня викладачі закладів професійної (професійно-технічної) освіти Херсонщини ділилися досвідом роботи з питання: «Організація та проведення військово-польових зборів: нові можливості та виклики сьогодення». У марафоні взяли участь 19 педагогів закладів, у яких учні здобувають повну загальну середню освіту. Дізнатися більше

Інтернет-марафон викладачів фізичної культури

З 15 по 18 березня НМЦ ПТО у Херсонській області проведено Інтернет-марафон викладачів фізичної культури, в якому взяли участь 22 педагоги закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Кожен учасник поділився своїми напрацюваннями щодо організації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання. Спікери довели, що дистанційна фізкультура цілком реальна. Для реалізації креативних задумів викладачі використовують сучасні онлайн-ресурси: GoogleClassroom, Telegram, LearningApps, Viber, YouTube, Meet, Zoom. Дізнатися більше

    До дня української писемності учні та педагоги Архангельського професійного аграрного ліцею приєдналися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

 

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.