Робота методичних комісій

Методична комісія  викладачів автомобілів, ПДР та БР, майстрів виробничого навчання з професії «Водій автотранспортних засобів категорії «С»» (Керівник Шаповал В.С.)

«Впровадження проектних технологій під час викладання спецпредметів та уроків виробничого навчання»

P1010793

Методична комісія викладачів та майстрів виробничого навчання з професії «Кухар. Пекар». (Керівник Кунець Ю.Є.)

«Впровадження ІКТ на уроках спецдисциплін та виробничого навчання»

P1010797

Методична комісія  викладачів с/г машин, агротехнології та майстрів виробничого навчання з професії  «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування» (Керівник Скляр В.А.)

P1010788

Методична комісія  викладачів технічного обслуговування, охорони праці     та майстрів виробничого навчання з професії «Тракторист-машиніст с/г    виробництва» (Керівник Педченко М.В.)

«Впровадження ІКТ на уроках спецдисциплін та виробничого навчання»

P1010791

Методична комісія  викладачів гуманітарних дисциплін (Керівник Корнута Л.Г.)

IMG_1967

Методична комісія класних керівників та вихователів (Керівник Зуй В.О.)

«Впровадження ІКТ в виховний процес»

Методична комісія природно-математичних дисциплін (Керівник Малюжонок В.А.)

«Впровадження проектного навчання на теоретичному та виробничому навчанні як засіб формування фахових та особистісних компетентностей учнів»

IMG_2025

Методична комісія вчителів основ захисту Вітчизни та фізвиховання (керівник Савосько А.М.)

«Формування успішної особистості учнів шляхом впровадження в навчальний процес нових інформаційних технологій»