Соціальні партнери

Соціальні партнери

РОБОТОДАВЦІ

Південь України найкращий розвиток має у аграрному секторі.  Це і приватні  товариства сільськогосподарського спрямування, і фермерські господарства, і великі державні підприємства с/г призначення. Є підприємства промислового виробництва. Усі  вони мають потребу в кваліфікованих робітниках.

Наш заклад протягом багатьох років здійснює підготовку висококваліфікованих робітників за професіями сільськогосподарського профілю. Протягом тривалого часу  ліцей тісно співпрацює з установами, організаціями, підприємствами  та господарствами Високопільського, Нововоронцовського та В-Олександрівського районів Херсонської обл., а останнім часом і районів, що межують з ними: Широківського р-ну Дніпропетровської обл., узбережжя Чорного моря. Нашим учням надається можливість проходження виробничої практики, надаються обладнані робочі місця, призначаються кваліфіковані працівники підприємств для безпосереднього керівництва  виробничою практикою. випускникам ліцею надаються робочі місця. Постійну підтримку та допомогу підростаючій молоді у надбанні професійних знань і навичок надають базові підприємства. На сьогоднішній день вони мають сучасні зразки сільськогосподарської техніки та обладнання, а  також використовують сучасні технології у вирощуванні сільськогосподарських культур, найновіше устаткування громадського харчування та технології приготування сучасних страв, мають сучасну компютерну техніку та впроваджують у роботу ІКТ тощо.  Вони являються надійними соціальними партнерами щодо підготовки кваліфікованих робітничих кадрів.

Базовими підприємствами є:

АФГ «Ольвія», ТОВ «Шестірня», ДП «Шестірня-Агро», ТОВ «Світоч», ПСП «Високопільське», ПП «Іванівське», ПП «Шевченко»,  ФГ «Таврія», ПСП «Олена», ДП «Дніпрянка»,  селищні та сільські ради, ТОВ «Черномор-2», база відпочинку «Місфора», ТОВ ДЛОК «Сузір’я Таврії», та ін..

Про новітні технології обробітку сільськогосподарських культур, революційний розвиток у технічній галузі та технологічному розвитку сучасних підприємств учні дізнаються від ведучих спеціалістів рентабельних та успішних господарств. Цікаво проходять екскурсії до базових підприємств.

102_2961  102_2962  102_2966  102_2973

Систематичну та цільову підтримку надає учням та ліцею ПАТ «Приднстровське» в особі директора Миколи Гнатовича Світличного.

Изображение     IMG_5307    100_1528

Спільна діяльність здійснюється за наступними напрямками:

• щорічне укладання угоди на підготовку кваліфікованих робітників та виконання держзамовлення;
  • надання підприємством робочих місць і створення якісних умов для професійної підготовки і виробничої практики;
  • участь представників підприємства в підсумковій атестації випускників ліцею;
  • надання підприємством можливостей педагогічним працівникам ліцею ознайомлюватися з їх новими технологіями, сучасним обладнанням та технікою, а також періодично проходити стажування;
  • працевлаштування випускників ліцею, забезпечення їх адаптації та закріплення на робочих місцях;
  • працевлаштування на підприємстві учнів-сиріт;
  • здійснення безкоштовного медичного обслуговування учнів на підприємстві;
  • надання на підприємстві приміщення для занять з виробничого навчання.

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

Архангельський професійний аграрний ліцей більше 10 років впроваджує  ступеневе  навчання.

Випускники ліцею мають можливість продовжити навчання згідно договорів з державними навчальними закладами, а саме в:

Херсонському політехнічному коледжі Одеського національного університету,

Скадовському технікумі державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет»,

Каховському державному агротехнічному коледжі

Нікопольському коледжі Дніпропетровського державного аграрного університету

Спільна діяльність передбачає:

• впровадження системи ступеневої підготовки фахівців за спільними навчальними планами та програмами;
  • достатній рівень освітньої підготовки фахівців відповідно до Державнихстандартів освіти;
  • проведення спільних навчально – виробничих та науково – дослідних робіт;
  • спільне використання матеріально – технічної бази;
  • кооперацію з іншими установами для розв’язання завдань, що мають спільний інтерес.

Кращі учні продовжують навчання за державним замовленням у Херсонському державному аграрному університеті, Херсонському державному педагогічному університеті,  у Криворізькому економічному інституті Київського національного університету ім. В.Гетьмана за напрямками: «Механізація сільського господарства»,  «Облік та аудит», «Менеджмент та економічна кібернетика» та в інших вишах України.

Зустріч з представниками Каховського державного агротехнічного коледжу відбулася у грудні 2014 року.

IMG_5206  IMG_5210