Вже традиційним стало проведення виставки дитячих робіт з овочів та фруктів “Дарунки пані Осені” в Архангельському ПАЛ. І  кожного року вражають фантазія, талант та майстерність виконання робіт!

Різномаїття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів школи. Ніхто не залишився осторонь, всі учні мали змогу продемонструвати  фантазію та уміння створювати чарівні композиції. Чого там тільки не було! І незвичайних форм гарбузи, і виноград, і яблука, які переливалися відтінками зеленого, червоного, жовтого . А які цікаві фігури з овочів були представлені увазі присутніх на осінньому святі!

В Архангельському ПАЛ було організовано та проведено генеральне прибирання  території. В позаурочний час учні ліцею долучилися до прибирання.

Бадьорі та усміхнені, вони одразу стали до роботи. Проведення таких позаурочних заходів, дають зрозуміти, що за чистотою  треба стежити, як за своєю домівкою.

Присвятити годинку свого особистого часу на приведення території  до ладу зовсім не важко, говорять учні. Тим паче, коли до роботи підходити гуртом.

27 січня відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Цей день було вибрано саме тому, що саме в цей день 1945 року Радянська Армія звільнила один з найбільших фашистських таборів смерті Освенціум, який називають «фабрикою смерті». За час його існування в ньому загинуло близько 2 мільйонів людей, більшість з них були євреї.

Сьогодні, коли світ гуде від потрясінь – революції, національні вибухи , релігійна нетерпимість, – ми будемо знову говорити про Голокост, що знищив 6 мільйонів людей. Не для того, щоб виховувати ненависть до вбивць. З ненависті нічого доброго не виростає. Мова йтиме не тільки проте, що зло руйнує, а й про те, що добро все-таки може і перемагати.

Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року. Це пам’ятна, однак трагічна для України подія – 5-годинний бій між 4-тисячним підрозділом російської Червоної гвардії під проводом есера Михайла Муравйова та загоном із київських курсантів і козаків “Вільного козацтва”, що загалом нараховував від 400 до 800 вояків.

На Аскольдовій могилі
Поховали їх –
Тридцять мучнів українців.
Славних, молодих…

Це слова з вірша Павла Тичини “Пам’яті тридцяти”. Вони присвячені молодим українцям, які загинули у бою під Крутами 29 січня 1918 року. Бою, який обріс легендами. І, попри поразку, став праобразом мужності та відваги для українського народу.

В Архангельському професійному аграрному ліцеї відбулися батьківські збори. Виступив директор АПАЛ Собчук О.С., який поінформував батьків про досягнення учнів та нагородив кращих з кращих дипломами та грамотами, а батькам подяки. Також директор розповів про здобутки нашого ліцею та перспективу розвитку.