Волонтерський рух

peace-280x92

4 грудня в сесійній залі Високопільській райдержадміністрації відбулося святкове засідання присвячене Дню волонтера та святкування 20-ї річниці волонтерського руху на Високопільщині. На засідання були запрошені кращі волонтери ліцею Чух Світлана, Калугер Анастасія та керівник Балакан Ю.В.

Чух Світлану було нагороджено грамотою Херсонської обласної ради організації ветеранів України і цінним подарунком.

Калугер Анастасія та Балакан Ю.В. було нагороджено грамотами районної ради ветеранів та подарунками.

Після урочистої частини відбулося частування учасників свята.

Волонтерський рух

Допомога людям поважного віку, закріплені за групами

Волонтерська акція «Повертайся живим!»
В ліцеї протягом січня 2015 року було проведено волонтерську акцію «Повертайся живим!». Педагогічний та учнівський колективи вирішили допомогти випускнику нашого ліцею Кисильову Вадиму, а нині воїну АТО, який в с. Піски отримав поранення середньої тяжкості та контузію. Соціальний педагог Балакан Ю. В. та викладач Кунець О.В. постійно підтримують телефонний зв’язок з Вадимом. На теперішній час він проходить реабілітацію в м. Харків. На особовий рахунок Вадиму перераховано 1000 грн.. Започаткована педагогами справа буде продовжуватися, учні – волонтери в скриньку «Допоможи воїну» збирають кошти на лікування пораненого солдата.

Фото0603  IMG_5605