АРХАНГЕЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ

оголошує набір учнів на  2021 – 2022 навчальний рік.

На базі неповної загальної середньої освіти (9 класів)

Термін навчання3 роки.

Усі професії з одержанням повної загальної середньої освіти.

На спеціальність:

–          слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування ІІ, ІІІ розряду;

тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва,  категорія А, В, С;

водій автомобіля категорії С;

–          кухар,  пекар  ІІІ – ІV розряду;

–          штукатур, лицювальник – плиточник, маляр.

На базі повної загальної середньої освіти (11 класів)

Термін навчання 1 рік.

На спеціальність:

Тракторист – машиніст  сільськогосподарського виробництва, категорія А, В,С.

-  водій автомобіля категорії „С” .

Умови вступу до ліцею – співбесіда.

Переваги навчання у Архангельському ПАЛ:

–  безкоштовне проживання у гуртожитку ліцею;

–  безкоштовне триразове харчування;

– виплачується стипендія у розмірі 490 грн усім учням,

720 грн відмінникам навчання і 1180 грн учням-сиротам;

–  навчання в ліцеї входить до трудового стажу;

–  форма навчання – денна;

Курсова підготовка для усіх бажаючих по спеціальності:

–          оператор комп’ютерного набору;          (Термін навчання – 3 місяці.)

–         продавець продовольчих та непродовольчих товарів        ( 1,5 місяці)

–         водій автомобіля категорії С                                                  ( 2 місяці)

-  водій транспортних засобів категорії А                                    (1 місяць)

Форма навчання – вечірня.

Для вступу потрібні такі документи:

1. Заява.

2. Атестат з додатком.

3. Ксерокопія паспорта або свідотства.

4. Ксерокопія ІНН.

5. Довідка з місця проживання.

6. Довідка про склад сім’ї 2 шт.
7. Медична довідка.

8.Фото 2 шт.

Адреса: 74022 Херсонська обл., Високопільський р – н,  смт. Архангельське,  вул. Миру, 45.

Директор ліцею – 0975843108; 0995341953

Секретар приймальної частини – 0983929368

Електронна адреса: 024apal@i.ua

Переваги професійної (професійно-технічної ) освіти:

Професійно-технічна освіта є складником української системи освіти. Важливою перевагою є її гнучкість та доступність надання освітніх послуг. У закладах професійної (професійно-технічної) освіти підготовка кваліфікованих робітників здійснюється одночасно із здобуттям повної загальної середньої освіти безоплатно. Здобувачі освіти отримують стипендіальне забезпечення;  забезпечуються первинним робочим інструментом та спецодягом; при проходженні виробничої практики отримують заробітну плату.

Учні можуть здобути освітньо-професійний ступінь на рівні фахової передвищої освіти «Фаховий молодший бакалавр» з отриманою професією кваліфікованого робітника на базі повної загальної середньої освіти. Надаються освітні послуги з інклюзивного навчання особам з особливими освітніми потребами з набуттям робітничої професії. Здійснюється професійна підготовка, підвищення кваліфікації та перепідготовка кадрів робітничих професій незайнятого населення.

Закладами професійної (професійно-технічної) освіти створена ефективна система соціального партнерства з роботодавцями – представниками інтересів економічної та соціальної сфери розвитку міста для забезпечення робочими місцями щодо проходження виробничого навчання/практики здобувачів освіти, підвищення кваліфікації педагогічних працівників, професійного зростання робітничої молоді, отримання гарантованого першого робочого місця за обраною професією, здійснення кар’єрного зросту.

У закладах освіти запроваджено дуальну форму здобуття професійної (професійно-технічної) освіти спільно з підприємствами, установами, організаціями. Договори про співпрацю укладаються між підприємствами та адміністрацією закладу професійної освіти, де передбачено відповідальність сторін упродовж усього періоду навчання, закріплення наставників за учасниками освітнього процесу для опанування професійних навичок, адаптації на робочому місці та подальшого їх працевлаштування.

Випускники закладів професійної (професійно-технічної) освіти мають можливість продовжити навчання у закладах вищої освіти  за професійним спрямуванням на пільгових умовах.

Коли ти хочеш у житті себе знайти,

За тридев’ять земель не треба йти.

Всі “за” і “проти” ти ретельно зваж

І поспішай в ліцей аграрний наш.