Електронна бібліотека

Підручники  10 класу

1. «Українська мова (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти Шевчук С. В.
  2. «Українська література (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти Фасоля А. М., Яценко Т. О., Уліщенко В. В., Бійчук, Г. Л., Тименко В. М.

3. «Зарубіжна література (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти Кадоб’янська Н. М., Удовиченко Л. М.

4. «Історія України (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти Сорочинська Н. М., Гісем О. О.

5. «Всесвітня історія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти Щупак І. Я.

6. «Громадянська освіта (інтегрований курс, рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти Бакка Т. В., Марголіна Л. В., Мелещенко Т. В.
  7. «Англійська мова (10-й рік навчання, рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти Карпюк О. Д.

8. «Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія, рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти Бевз Г. П., Бевз В. Г.

9. «Інформатика (рівень стандарту)» підручник для 10 (11) класу закладів загальної середньої освіти Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А., Шакотько В. В.

10. «Біологія і екологія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти Андерсон О. А., Чернінський О. А, Вихренко М.А.

11. «Географія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти Коберник С. Г.. Коваленко Р. Р.

12. «Фізика (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Локтєва В.М.)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти Бар’яхтар В. Г., Довгий С. О., Божинова Ф. Я., Кірюхіна О. О.

13. «Хімія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти Савчин М. М.

14. «Захист Вітчизни (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти Гарасимів І. М., Пашко К.О., Фука М. М., Щирба Ю. П.

15. «Захист Вітчизни (рівень стандарту, «Основи медичних знань»)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти Гудима А. А., Пашко К. О., Гарасимів І. М., Фука М. М.

Підручники 11 класу

1. «Українська мова (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти  Авраменко О. М.

2. «Українська література (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти  Авраменко О. М.

3. «Зарубіжна література (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти  Кадоб’янська, Н. М., Удовиченко Л. М.

4. «Історія України (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти  Сорочинська Н. М., Гісем О. О.

5. «Всесвітня історія (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти  Щупак І. Я.

6. «Англійська мова (11-й рік навчання, рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти  Карпюк О. Д.
  7. «Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія, рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти  Бевз Г. П., Бевз В. Г.

8. «Біологія і екологія (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти  Соболь В. І.

9. «Географія (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти  Пестушко В. Ю., Уварова, Г. Ш., Довгань А. І.

10. «Фізика (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Локтєва В. М.)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти  Бар’яхтар В. Г., Довгий С. О., Божинова Ф. Я., Кірюхіна О. О.

11. «Інформатика (профільний рівень)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти  Руденко В. Д., Речич Н. В., Потієнко В. О.

12. «Хімія (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти  Савчин М. М.

13. «Захист Вітчизни (профільний рівень)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти  Фука М. М., Гарасимів І. М., Пашко К. О., Щирба Ю. П., Гудима А. А.

14. «Технології (рівень стандарту)» підручник для 10 (11) класу закладів загальної середньої освіти Туташинський В. І., Кірютченкова І. В.

Педагогічний словник

Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека імені Олеся Гончара