Навчально-матеріальна база

Ліцей має власний типовий навчально – виробничий комплекс, який дає змогу створити умови як для навчання, так і для побуту учнів. Проектна потужність комплексу –720учнів , фактично навчається 250 учнів. Загальна площа приміщень ліцею 12856м², що складає 24,8 м² на одного учня.

До складу комплексу входить:

— чотирьохповерховий навчальний корпус на 720 учнів; IMG_0670

— навчально- виробничі майстерні на 210 учнів;

— п’ятиповерховий гуртожиток на 360 місць;

— бокси для зберігання техніки;

— майданчики для зберігання  с/г техніки;

— спортивна зала площею 405 м²;

— спорт майданчик;

— автотрактородром;

— навчальне господарство,

– методичний кабінет,

– кабінет психолога.

У навчальному корпусі розміщено  24 навчальних кабінети, кожен  обладнаний відповідно до вимог робочими місцями викладачів, учнів, навчально – наочними посібниками, технічними засобами навчання :

— деcять кабінетів із загальноосвітніх дисциплін ;

— 14 кабінетів профтехциклу, в тому числі одна лабораторія комп’ютерних технологій та тренажерний кабінет.

У навчально- виробничих майстернях знаходяться:

— лабораторія “Трактори”;

— лабораторія “Автомобілі”;

— лабораторія “Комбайни” ;

— дві лабораторії “С/г машини”;

— лабораторія -кухня ;

— слюсарна майстерня;

— пункт технічного обслуговування.

Лабораторії, навчальні майстерні обладнані робочими місцями для викладачів, майстрів виробничого навчання, учнів, оснащені навчально-наочними посібниками, ТЗН, інструментами, машинами і механізмами відповідно до вимог.

Бокси для зберігання техніки розраховано на вісім установочних місць. Майданчики для стоянки с/г техніки мають бетонне покриття і займають площу 0,5 га.

Спортивна зала площею 405 м² розміщена в окремому приміщенні, до складу якого входить два спорткабінети, приміщення для зберігання спортінвентарю. Спортмайданчик включає в себе футбольне поле 30х 60 м., легкоатлетичну бігову доріжку з твердим покриттям довжиною 180 м., гімнастичний майданчик.

Гуртожиток розрахований на 360 місць. Учні у кімнатах гуртожитку розміщуються по три – чотири чол. Житлові кімнати обладнані усім необхідним згідно санітарно – гігієнічних норм. На кожному поверсі наявні побутові кімнати, приміщення для проведення конкурсів, ігор, колективної роботи. Є приміщення для проведення позаурочної виховної роботи (вечорів,  конкурсів тощо). В гуртожитку розташована бібліотека, читальний зал.

До складу комплексу входить:

— чотирьохповерховий навчальний корпус на 720 учнів;

— навчально- виробничі майстерні на 210 учнів;

— п’ятиповерховий гуртожиток на 360 місць;

— бокси для зберігання техніки;

— майданчики для зберігання  с/г техніки;

— спортивна зала площею 405 м²;

— спорт майданчик;

— автотрактородром;

— навчальне господарство,

– методичний кабінет,

– кабінет психолога.

— деcять кабінетів із загальноосвітніх дисциплін ;

У навчально- виробничих майстернях знаходяться:

— лабораторія “Трактори”;

— лабораторія “Автомобілі”;

— лабораторія “Комбайни” ;

— дві лабораторії “С/г машини”;

— лабораторія -кухня ;

— слюсарна майстерня;

— пункт технічного обслуговування.

Лабораторії сільськогосподарських машин