Конкурси

Дата: 23 лютого 2021 о 20:08

В кінці березня в м. Херсоні в ліцеї № 15 відбувся обласний конкурс з професії «Кухар, пекар». Честь нашого навчального захищала учениця групи № 15 Чух Світлана. Змагання було проведено в слідуючому порядку: 1 день – теоретичний, представлення «Візитної картки» та розгадування тестових завдань. 2 день – практичний – приготування куриного фаршировано філе з складним гарніром, а на десерт – смажені яблука в тісті.

Наша Світлана із десяти учасників зайняла 5 місце і це велика перемога. Молодець, Світланка! Від всього колективу хочеться подякувати їй за перемогу і побажати успіхів у навчанні та особистому житті, а ще велика подяка творчій групі, яка готувала ученицю до конкурсу це – викладачу з предмету кухарської справи Кунець Ю.Є. та майстрам виробничого навчання Ткаченко З.О., Скляр С.Ю., Малюжонок І.А., Санько В.В. і побажати, щоб їх творчий потенціал був завжди на високому професійному рівні, а в  родинах, щоб була злагода та добробут.

2-3 березня 2019 року на базі Каховського професійного аграрного ліцею відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії “Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1).

У конкурсі взяли  участь представники Архангельського, Каховського, Іванівського, Чаплинського професійних аграрних ліцеїв, ДНЗ “Бериславський професійний аграрний ліцей”, Олешківського професійного ліцею, ДНЗ “Білозірське ПТУ №6”, ПТУ №22 смт. Велика Лепетиха, ПТУ №26 с. Гаврилівка.

Вітаємо учня 31 групи Бережного Михайла з ІІІ призовим  місцем в кокурсі.

Учениця Архангельського ПАЛ – призер

обласного конкурсу фахової майстерності

З метою виявлення і підтримки обдарованої молоді в системі професійно-технічної освіти, підвищення рівня професійної підготовки та майстерності, сприяння розвитку творчої активності учнів на базі Державного навчального закладу «Херсонське вище професійне комерційне училище»   05-06 березня 2014 року проведено ІІ (обласний) етап  Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Кухар», який організовував оргкомітет у складі: Ткаченко С.П. – директор Навчально – методичного центру професійно технічної освіти у Херсонській області, голова оргкомітету та адміністрація вищезазначеного навчального закладу. У конкурсі взяли участь представники десяти ПТНЗ області, включаючи представницю Архангельського професійного аграрного ліцею Отченашенко Вікторію.

Конкурсна програма передбачала презентацію рекламного ролика «Я і мій навчальний заклад», виконання тестових завдань з предметів професійно-технічної підготовки та приготування котлети «Марічка» зі складним гарніром, салату зі свіжих овочів та курячого філе.

Учениця 25 групи Отченашенко Вікторія впоралася із завданням конкурсу та показала достатній рівень знань з професійно-технічної підготовки та належний фаховий рівень виконання практичних завдань, продемонструвала майстерність приготування страв та мистецтво їх оформлення і подачі з дотриманням вимог охорони праці та виробничої культури.

За проведенням конкурсу пильно спостерігали члени журі, у склад якого включені провідні спеціалісти в галузі громадського харчування: Остапенко О.І. – інженер – технолог ТК «Фрегат», Бортник О.Ю. – завідуюча виробництвом кулінарії ТОВ «ЕКО», Михальцова В.В. – старший кухар ресторану «Ностальжі», Гузь О.Б. – шеф – кухар ресторану «Мигдаль», Холявко Т.М. та Кір’язова В.Л. – методисти Навчально – методичного центру професійно технічної освіти у Херсонській області. Меренков В.Ю., начальник відділу координації роботи вищих навчальних закладів науки та професійно-технічних навчальних закладів управління освіти і науки, як голова комісії, від імені директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської облдержадміністрації Яценка А.А. нагородив  Отченашенко Вікторію дипломом ІІІ ступеня, яка посіла гідне ІІІ місце, пропустивши вперед представників двох Херсонських училищ.

_DSC2542IMG_9225 IMG_9239IMG_9263

Конкурс профмайстерності “Кухар, пекар”

IMG_2217  IMG_2234

IMG_2188  IMG_2213

КОНКУРС ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

16 та 17 квітня 2013 року на базі Чаплинського ПАЛ відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва», учасниками якого стали учні десяти навчальних закладів Херсонської області.

Честь Архангельського професійного аграрного ліцею захищав переможець ліцейського конкурсу профмайстерності учень 31 групи Андрій Трюхан.

Конкурс складався з теоретичного та практичного турів. У першому турі претенденти на перемогу мусили якнайкраще відповісти на тестові завдання, а їх було 60, аби журі (а до його складу ввійшли методисти НМЦ ПТО в області, начальник управління агропромислового розвитку Чаплинської райдержадміністрації та керівники фермерських господарств  ) мало змогу комплексно перевірити професійно-теоретичні знання з предметів: «Агротехнологія», «Трактори», «Сільськогосподарські машини», «Комплексна система технічного обслуговування і ремонту сільськогосподарської техніки», «Правила дорожнього руху», «Охорона праці».

Практична частина передбачала регулювання плуга на задану глибину оранки, управління трактором та оранка земельної ділянки площею 0,15га. Тут насамперед оцінювалося, якість виконання  роботи,  управління трактором, дотримання правил безпеки праці тощо.

102_3385  102_3422  102_3416  Изображение 057

Як зауважив під час підбиття підсумків конкурсу голова журі, завідувач сектору професійно-технічних навчальних закладів, науки та координації роботи вищих навчальних закладів управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Шкарупа, не всі  учасники продемонстрували  високий рівень практичної підготовки,  їх теоретичні знання також слід «підтягнути» на вищий рівень.
За рішенням журі Трюхан Андрій посів друге місце.