Спортзмагання

Дата: 23 лютого о 22:10

Фізична культура – частина загальної культури суспільства, одна із сфер соціальної діяльності, спрямована на зміцнення здоров’я, розвиток фізичних здібностей людини. Відповідно до програми з розвитку фізичного виховання та вимог часу, ретельно ведеться робота щодо створення належних умов для фізичного та духовного розвитку, організації дозвілля учнів в ліцеї.

Відрадно зазначити, що заняття із фізичного виховання та спорту проводяться у одному з найбільших спортивних залів області. Фізична культура і спорт в ліцеї дають можливість охоплювати  на заняттях та у позаурочних виховних заходах  близько 100% відсотків учнів. Спортивний зал забезпечено волейбольним, футбольним спортивними майданчиками,  є  новий спортивний інвентар в необхідній  кількості (до речі, він постійно поновлюється). Працюють  спортивні секції: волейбол, футбол, настільний теніс, шахи, шашки, гирі, легка атлетика.

Програми з фізичної культури характеризуються спрямованістю на реалізацію принципу варіативності, який передбачає планування навчального матеріалу відповідно до віково-статевих особливостей учнів, їхніх інтересів, матеріально-технічного забезпечення навчального процесу.  Матеріал програм з фізичної культури спрямований на вирішення виховних, освітніх та оздоровчих завдань на уроках фізичної культури.

Згідно плану фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в ліцеї проведено спартакіаду з таких видів спорту:  волейбол, настільний теніс, гирі, футбол, багатоборство, крос, «Козацький гарт». У змаганнях взяли участь 230 учнів.

Учні ліцею беруть участь у змаганнях на першість Високопільського району з настільного тенісу, волейболу, міні футболу, багатоборства (допризовна молодь), а також у спартакіаді серед учнів професійно-технічних навчальних закладів області.

Графік роботи спортивних секцій

Кикоть І.В.

Гирьовий спорт

Малюжонок А.І.

Изображение 045Изображение 046    Изображение 047 Изображение 048  Изображение 049  Изображение 050

В Архангельському ПАЛ розпочалися спортивні змагання.

Наші перемоги.

Учні Архангельського ПАЛ приймали участь в обласних військово-польових зібраннях.

Учні Архангельського ПАЛ брали участь у змаганнях з настільного тенісу в м. Нова Каховка.

1. Ковальський Антон – 21 гр.
  2. Лавриненко Микола – 31 гр.
  3. Старостін Олександр – 1гр.

Змагання з волейболу

В Архангельському професійному аграрному ліцеї для учнів був  проведений «Козацький гарт-2019».

За словами організаторів, головна мета – відродження духовності та патріотизму, виховання молоді на кращих традиціях українського народу, розвиток спортивних якостей та сили духу.

Учні змагалися за звання кращих у конкурсі знавців історії українського козацтва, спортивних естафетах та інших випробуваннях.

За підсумками:  І місце зайняла -31 група, ІІ місце- 21 група, ІІІ – 11 група.

З 10 вересня 2019 р. розпочалася спартакіада.